Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Закінчення навчального 2019/2020 року в умовах карантину.

З метою забезпечення кожної дитини вільним доступом до знань з понеділка, 6 квітня, стартує проєкт "Всеукраїнська школа онлайн".
Школярі з 5 по 9 клас зможуть дистанційно вивчати 11 предметів.

"Самоізоляція - це нова життєва філософія всіх свідомих людей всього світу. Не будьте байдужими!" - за словами очільника Міністерства охорони Іллі Єлеця. Дотримання всіх передбачених карантинром обмежень стосується всіх. На жаль, деякі люди сприймають ці міри легковажно і нехтують встановленими протиепідемічними правилами і способами індивідуального захисту. Ситуація вкрай небезпечна. Не ставте під загрозу своє здоров`я і здоров`я своїх близьких.

Прохання дотримуватись засобів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення короновірусу. Просимо не виходити на вулицю без нагальної потреби та відвідувати місця скупчення людей. Під час перебування на вулиці одягати захисні маски, дотримуватися дистанції між людьми не менше 2 -х метрів

Ретельно і часто мийте руки з милом чи обробляйте їх антисептиком

тривалість процедури — 20–40 с;
вода має бути теплою (комфортної температури), а не холодною чи гарячою;
обов’язкова процедура, якщо руки видимо забруднені, після приходу з вулиці, перед прийомом їжі, після відвідування туалету, якщо відсутній антисептик для рук.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19», п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», протоколу № 7 від 12.03.2020 року позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 12.03.2020 року №127 «Пре призупинення освітнього процесу в закладах освіти області», листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 року №1/9-154, з метою запобігання поширенню на території Теплицького району коронавірусу СОVID-19, згідно наказу по відділу освіти Теплицької райдержадміністрації від 12.03.2020 року № 26 «Про призупинення освітнього процесу у навчальних закладах району »