Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Про затвердження у школі комісії з розгляду випадків булінгу (цькування)

Дата: 22 червня 2020 о 14:02, Оновлено 22 червня 2020 о 14:40

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ  ШКОЛА  І-ІІ СТУПЕНІВ

С. ЗАВАДІВКА ТЕПЛИЦЬКИЙ  РАЙОН  ВІННИЦЬКА  ОБЛАСТЬ

вул. Молодої Гвардії, 2, с. Завадівка, Теплицький район, Вінницька область, 23832,
 тел.: (04353) 3-33-49, e-mail: zavadivka-znz@teposvita.gov.ua

від 04 лютого 2020 року                                             с. Завадівка                                                                         № 03

Про затвердження у школі
комісії з розгляду випадків
булінгу (цькування)

Відповідно до Порядку реагування на випадки булінгу (цькування), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 28.12.2019 року №1646 «Деякі питання реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти», з метою припинення випадку булінгу (цькування) в закладі освіти; відновлення та нормалізація стосунків, створення сприятливих умов для подальшого здобуття освіти у класі, де стався випадок булінгу (цькування); з'ясування причин, які призвели до випадку булінгу (цькування), та вжиття заходів для усунення таких причин; оцінки потреб сторін булінгу (цькування) в соціальних та психолого-педагогічних послугах та забезпечення таких послуг.

НАКАЗУЮ:

1. Створити у школі комісію з розгляду випадків булінгу (цькування) у складі:
  • голови комісії  Пухніченка С.П.,  директора школи;
  • заступника голови комісії Риборак Г.А., учителя початкових класів;
  • секретаря комісії Немироської М.І., учителя української мови та літератури;
  • членів комісії: Самійленко І.С.., вчительки початкових класів; Сич Т.І. учителя біології та географії., Пухніченко К.В. учителя початкових класів.

2. До участі в засіданні комісії за згодою залучаються батьки або інші законні представники малолітніх або неповнолітніх сторін булінгу (цькування), а також можуть залучатися сторони булінгу (цькування), представники інших суб'єктів реагування на випадки булінгу (цькування) в закладі освіти.

1. Членам комісії в своїй діяльності керуватися Порядком реагування на випадки булінгу (цькування), затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 28.12.2019 року №1646 «Деякі питання реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти».
  2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи                                                                               С.П. Пухніченко

З наказом ознайомлені:                                                                   Риборак Г.А.
                                                                                                                         Немировська М.І.

Самійленко І.С.
                                                                                                                         Пухніченко К.В.
                                                                                                                         Сич Т.І.

Переглянути НАКАЗ
Переглянути ДОДАТОК

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.